Lunacy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lunacy

Another forum, yup. One of many, but the only one, that's mine. .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Правила и обяснения (:

Go down 
АвторСъобщение
Morphine
Poke me and die!
Poke me and die!
Morphine


Брой мнения : 75
Registration date : 19.10.2007

Character sheet
Име: Алексей Корделеев

Правила и обяснения (: Empty
ПисанеЗаглавие: Правила и обяснения (:   Правила и обяснения (: Icon_minitimeСъб Окт 27, 2007 3:15 pm

Много държах да има ролплей във форума... ( = Ето, сега има. Остава да стане нещо от него. ^^ Искам да пусна мъничко обяснения, 'щото обичам да става по моя начин... Т.е., както аз съм си го мислила. Правилата са прости, ясни и... Добре, повече прости и ясни, отколкото кратки. ^^

1. Role play -> игра по роли

Героитеее. ^_^ Значи, държа единствено, когато пускате героите си, описанието да съдържа всичко (важно) за тях - започваме с името, възрастта, местоживеене, описание (вид и характер), кратка история... Не е лошо и снимка да има. Братя, сестри, особености, гризе ли си ноктите, има ли фобия от отворени врати... Всичко, с две думи. :Д

2. Две срички не са пост

Имам предвид, че пост от едно изречение просто не стига. Както мъдро е отбелязал Мечо Пух, "Колкото повече - толкова повече". За добиване на повече яснота. ^^

3. Не участва само един герой

...А доста повече. За това е добре когато пишете да включвате и останалите герои, иначе просто се губи и интереса, и интригата, и изобщо целия смисъл...

4. Редовни... организирани...

... без мотканици, недомлъвки, етц. ^^ Колкото по-бързо приключват разбиранията - толкова по-добре...

П.П.: Правилата се отворени, идеи още се приемат. (:

Едит: Забравих да спомена, че всеки си пуска тема за героя. Заглавието на темата трябва да е с името на героя, при описанието имате пълна свобода. Ако тръгнат нещата ще направя отделен раздел, в който да развиваме историите. Това е. (:
Върнете се в началото Go down
https://lunacy.bulgarianforum.net
 
Правила и обяснения (:
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Lunacy :: Role play :: РП (:-
Идете на: