Lunacy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lunacy

Another forum, yup. One of many, but the only one, that's mine. .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Време -> настроение

Go down 
+3
Sardonic_Wrath
Ocean Soul
Morphine
7 posters
АвторСъобщение
Morphine
Poke me and die!
Poke me and die!
Morphine


Брой мнения : 75
Registration date : 19.10.2007

Character sheet
Име: Алексей Корделеев

Време -> настроение Empty
ПисанеЗаглавие: Време -> настроение   Време -> настроение Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 3:46 pm

"БТК - вашият интернет не зависи от прогнозата за времето!"

Как действа обаче на настроенията ви? Дъжд, сняг, студ, мъгла, слънце, жега? ^^ При мен важи максимата (що пък да не я нарека максима...) на Богомил Райнов: "Няма нищо по-хубаво от лошото време". Действа ми уютно и успокояващо някак... Дъжд по прозорците, котка в краката, топла напитка и приятна компания. :Р И мъгла... ^_^
Върнете се в началото Go down
https://lunacy.bulgarianforum.net
Ocean Soul

Ocean Soul


Брой мнения : 17
Age : 34
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 26.10.2007

Време -> настроение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Време -> настроение   Време -> настроение Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 6:44 pm

Morphine написа:
При мен важи максимата (що пък да не я нарека максима...) на Богомил Райнов: "Няма нищо по-хубаво от лошото време". Действа ми уютно и успокояващо някак... Дъжд по прозорците, котка в краката, топла напитка и приятна компания. :Р И мъгла... ^_^
Като изключим котката - четеш ми мислите.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/thenightwisher
Sardonic_Wrath




Брой мнения : 20
Registration date : 20.10.2007

Време -> настроение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Време -> настроение   Време -> настроение Icon_minitimeВто Ное 06, 2007 7:49 am

Morphine написа:
Действа ми уютно и успокояващо някак... Дъжд по прозорците, котка във фурната, топла напитка и приятна компания. :Р И мъгла... ^_^

Да, и при мен така. И сняг. Предимно сняг ;р
Върнете се в началото Go down
PuPsi

PuPsi


Брой мнения : 7
Registration date : 21.10.2007

Време -> настроение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Време -> настроение   Време -> настроение Icon_minitimeВто Ное 06, 2007 7:34 pm

Да, приятено е, когато си в къщи, но не е особено приятно, когато ти се наложи да излезеш..Джапаш по локвите, носа ти почервенява от студ, косата ти става отново на клечки от суд и лично на мен това не ми влияе особено добре, но всеки с предпочитанията си Smile. Аз обичам да ми е топло.. Да речем пролетта Smile
Върнете се в началото Go down
MortishA




Брой мнения : 1
Registration date : 10.11.2007

Време -> настроение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Време -> настроение   Време -> настроение Icon_minitimeСъб Ное 10, 2007 9:58 am

Аз много много много много много много много много много обичам сняг! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Върнете се в началото Go down
Sardonic_Wrath




Брой мнения : 20
Registration date : 20.10.2007

Време -> настроение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Време -> настроение   Време -> настроение Icon_minitimeСъб Ное 10, 2007 6:45 pm

BLACK MAJESTIC WINTER MAGIC ( е навънка )
Върнете се в началото Go down
Raggnarokh

Raggnarokh


Брой мнения : 6
Age : 35
Location : Страната на Чудесата.
Registration date : 16.01.2008

Време -> настроение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Време -> настроение   Време -> настроение Icon_minitimeСря Яну 16, 2008 6:02 pm

Любимото ми време е , когато навън е облачно, крайно облачно и духа силен вятър. В такова време се чувствам истински жив.

Иначе сега съм смазан, мнооого смазан.
Върнете се в началото Go down
(= Smile =)
smile^elf^^
(= Smile =)


Брой мнения : 16
Registration date : 23.10.2007

Време -> настроение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Време -> настроение   Време -> настроение Icon_minitimeСря Яну 28, 2009 4:55 pm

Аз... обичам и "хубаво" и "лошо" време. Зависи... каква съм... Понякога ми се струва, че времето се влияе от настроението ми, а не обратното...
Иначе обожавам дъжда, облаците, които обичат да се бутат, силния вятър... Мъглата много не ми се нрави, обаче. Тя е... гадна. xD И... мързелива. О.о Обича да лежи на земята и да притиска хората... Не я харесвам. Обичам дъжда. Обичам да лежа под дъжда, да вървя под дъжда, да гледам дъжда. И чадъри обичам. Макар че предпочитам да съм без чадър, когато вали. Но чадърите са красиви...
Обичам и слънцето. И синьото небе. Някак... чувствам, че ще литна, когато небето е чисто, синьо. Привлича ме неописуемо много. И ми се лети... Искам да потанцувам, там горе, с птиците... Искам да потичам с лекият вятър, да потъна в облаците... Искам да мога да летя и извън мечтите си... Не, че има нещо общо, де... Както и да е...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Време -> настроение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Време -> настроение   Време -> настроение Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Време -> настроение
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Lunacy :: Форумно ядро :: Манджа с грозде :Р-
Идете на: