Lunacy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lunacy

Another forum, yup. One of many, but the only one, that's mine. .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Умствени странствания на един 8мо класник в час по музика...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Working Class Hero

Working Class Hero


Брой мнения : 10
Registration date : 09.11.2007

Умствени странствания на един 8мо класник в час по музика... Empty
ПисанеЗаглавие: Умствени странствания на един 8мо класник в час по музика...   Умствени странствания на един 8мо класник в час по музика... Icon_minitimeПет Ное 09, 2007 5:08 pm

Листа.Много листа.Като човешките животи.Много паднали,но някой още се крепят.Деца.Мамка им,много деца.Бъдещето ни.Децата.Коса.Дълга...красива.Черна.Спуска се по раменете и като водопад.Изтъркан израз.Тя се е съсредоточила някъде напред,но погледа и издава че всъщност не е тук.Може би дори не е и в стаята.Може би и извън света...Чин - мамка му,чисто нов е.Няма петънце дори.Харесва ми.Не,всъщност не ми харесва.Скучен е.Помня стария си чин.На него имаше всичко от "САМО ВИПУСТ 91!" до 14/88.Хъ...егати.Противен фешън.Втори чин,отляво.С мазната коса.Мирише.Да,чак тук се усеща.Не го мразя.Не си заслужава да го мразя.Тя се усети че стои твърде много време извън тялото си.Погледна ме.Усмихна се,и забеляза че пиша нещо.Гледа хитро.Хах,сладка е така.*половин Н и някакви драсканици,дръпна ми тетрадката да прочете*

Да.Знам,тъпо е.Очаквам коментари,поощрявам критика Laughing
Върнете се в началото Go down
Morphine
Poke me and die!
Poke me and die!
Morphine


Брой мнения : 75
Registration date : 19.10.2007

Character sheet
Име: Алексей Корделеев

Умствени странствания на един 8мо класник в час по музика... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Умствени странствания на един 8мо класник в час по музика...   Умствени странствания на един 8мо класник в час по музика... Icon_minitimeПет Ное 09, 2007 5:09 pm

Ти си го получи вече. :Р
Върнете се в началото Go down
https://lunacy.bulgarianforum.net
Billy

Billy


Брой мнения : 6
Registration date : 21.10.2007

Character sheet
Име: Били Адър

Умствени странствания на един 8мо класник в час по музика... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Умствени странствания на един 8мо класник в час по музика...   Умствени странствания на един 8мо класник в час по музика... Icon_minitimeСря Мар 26, 2008 6:12 pm

Бате т'ва твойто звучи като песен на Bangallino от Kingsize Shocked
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Умствени странствания на един 8мо класник в час по музика... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Умствени странствания на един 8мо класник в час по музика...   Умствени странствания на един 8мо класник в час по музика... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Умствени странствания на един 8мо класник в час по музика...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Lunacy :: All The Lunatics :: Творчества-
Идете на: