Lunacy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lunacy

Another forum, yup. One of many, but the only one, that's mine. .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Една идея...

Go down 

Как е?
Like it!
Една идея... I_vote_lcap100%Една идея... I_vote_rcap
 100% [ 1 ]
Dun like it (защото-еди-какво-си)
Една идея... I_vote_lcap0%Една идея... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Dunno...
Една идея... I_vote_lcap0%Една идея... I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Общо гласове : 1
 

АвторСъобщение
Morphine
Poke me and die!
Poke me and die!
Morphine


Брой мнения : 75
Registration date : 19.10.2007

Character sheet
Име: Алексей Корделеев

Една идея... Empty
ПисанеЗаглавие: Една идея...   Една идея... Icon_minitimeСря Яну 09, 2008 5:59 pm

Аз си го представям нещо като блог. В смисъл... Абе, започвам направо. Убедена съм, че всеки от вас има едни такива адски специални песни/албуми, които му бъркат дълбоооко в мозъка всеки път, щом ги чуе... Ей за онези, специалните, които ви се иска да споделите с някой не за да ги хареса, а защото... защото така. :Д 'Бе ще схванете в процеса на изпълнение...
Значи, първо всеки си пуска тема с рандъм заглавие, което да отговаря на съдържанието (Темата на Не-Знам-Си-Кой, да речем). Първия пост може да съдържа просто някакво описание... Авторово встъпление. :Р
Всеки следващ пост задължително си има:
- Заглавие. И то е това, за което ще пишете (Изпълнител - Песен; Изпълнител - Албум).
- Линк към въпросното.
- Обяснение. Как ви влияе, какво означава за вас и тъй нататък... (:
Плюс тези ми ти работки, правите се и тема-огледало в Коментари (Пример: Коментари по темата на Не-Знам-Си-Кой), че да има къде да оплюваме музикалните ви вкусове... ;Р
Целта на мероприятието е да се запознаваме с нова качествена музика, надявам се, да сте ме разбрали правилно... ^^ Ай чалл, че ще получа артрит и ме чакат. :Р
Върнете се в началото Go down
https://lunacy.bulgarianforum.net
 
Една идея...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Lunacy :: Култура ми Янко (: :: Музикално-обогатителен-
Идете на: