Lunacy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lunacy

Another forum, yup. One of many, but the only one, that's mine. .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Трифон Зарезан vs. Св. Валентин

Go down 
3 posters

Кое?
Св. Валентин
Трифон Зарезан vs. Св. Валентин I_vote_lcap0%Трифон Зарезан vs. Св. Валентин I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Трифон Зарезан
Трифон Зарезан vs. Св. Валентин I_vote_lcap0%Трифон Зарезан vs. Св. Валентин I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Both.
Трифон Зарезан vs. Св. Валентин I_vote_lcap33%Трифон Зарезан vs. Св. Валентин I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Нито единия
Трифон Зарезан vs. Св. Валентин I_vote_lcap67%Трифон Зарезан vs. Св. Валентин I_vote_rcap
 67% [ 2 ]
Общо гласове : 3
 

АвторСъобщение
Morphine
Poke me and die!
Poke me and die!
Morphine


Брой мнения : 75
Registration date : 19.10.2007

Character sheet
Име: Алексей Корделеев

Трифон Зарезан vs. Св. Валентин Empty
ПисанеЗаглавие: Трифон Зарезан vs. Св. Валентин   Трифон Зарезан vs. Св. Валентин Icon_minitimeЧет Яну 17, 2008 6:45 pm

Айде, и двата наближават. Вносен 'американски' празник срещу типично българския пиянски такъв. ;р Let's see.. Аз нищо американско не виждам в римокатолически мъченик, при това в такъв, помагал на влюбени двойки (ето, безнадеждните романтици си личим от километри... ;р). Така де, не-комерсиалната част на празника е много пич. Трифон Зарезан май празнувам по-честичко (и по-веселичко ^^), по стар стил, на 14, обикновено на моето любимо красно село Хърсово. Хубав празник се получава. ;р Но ако имаше с кой да празнувам Св. Валентин, въобще нямаше да му мисля. Ще си се напием двамцата. ;ррр Вие?
Върнете се в началото Go down
https://lunacy.bulgarianforum.net
човек
M.I.L.F. Hunter
човек


Брой мнения : 41
Registration date : 20.10.2007

Трифон Зарезан vs. Св. Валентин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трифон Зарезан vs. Св. Валентин   Трифон Зарезан vs. Св. Валентин Icon_minitimeЧет Яну 17, 2008 8:54 pm

Стани богат!
Върнете се в началото Go down
Abysmal Ignorance

Abysmal Ignorance


Брой мнения : 10
Location : София
Registration date : 29.01.2008

Трифон Зарезан vs. Св. Валентин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трифон Зарезан vs. Св. Валентин   Трифон Зарезан vs. Св. Валентин Icon_minitimeПет Фев 01, 2008 5:06 pm

Нито единя. Не харесвам особено "вносните" както ти ги нарече празници, пък нито имам лозя, нито ми дреме за тях Laughing За да се напия не ми е нужен специален празник, нито пък , за да покажа, че обичам някого.
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/mayondry
Sponsored content





Трифон Зарезан vs. Св. Валентин Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трифон Зарезан vs. Св. Валентин   Трифон Зарезан vs. Св. Валентин Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Трифон Зарезан vs. Св. Валентин
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Lunacy :: All The Lunatics :: Конфликти-
Идете на: