Lunacy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lunacy

Another forum, yup. One of many, but the only one, that's mine. .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Детски книги

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Morphine
Poke me and die!
Poke me and die!
Morphine


Брой мнения : 75
Registration date : 19.10.2007

Character sheet
Име: Алексей Корделеев

Детски книги Empty
ПисанеЗаглавие: Детски книги   Детски книги Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 8:04 pm

Кои са любимите ви книги от детството? ^^ Тези, които не можете да оставите, които си препрочитате просто, защото продължават да ви носят същите тези прекрасни чувства от детството? (: Та, темата е пределно ясна...
Върнете се в началото Go down
https://lunacy.bulgarianforum.net
Ocean Soul

Ocean Soul


Брой мнения : 17
Age : 34
Location : Somewhere Far Beyond
Registration date : 26.10.2007

Детски книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детски книги   Детски книги Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 12:27 pm

"Братята с лъвски сърца". :]
Една от любимите ми книги по принцип, не само от детството.
Върнете се в началото Go down
http://www.myspace.com/thenightwisher
Morphine
Poke me and die!
Poke me and die!
Morphine


Брой мнения : 75
Registration date : 19.10.2007

Character sheet
Име: Алексей Корделеев

Детски книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детски книги   Детски книги Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 5:41 pm

Обичам те. ^^^ Това е една от най-най-най-любимите ми книги... Не е истина колко пъти съм я чела... и колко пъти съм се скъсвала от рев на нея. ^_^ Велика, наистина... Другите са "Градът на сивите птици" на Радка Александрова, "Небето е на всички" на Джани Родари (изобщо всички негови), "В горите на принц Мъхомъх" на... не помня вече на кой ;/, "Малкият принц" на Екзюпери, естествено, обичам индийски приказки... Още доста имам, за тях обаче има едит. :Д
Върнете се в началото Go down
https://lunacy.bulgarianforum.net
PuPsi

PuPsi


Брой мнения : 7
Registration date : 21.10.2007

Детски книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детски книги   Детски книги Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 6:57 pm

Пипи Дългото Чорапче afro Very Happy
Върнете се в началото Go down
Gottloszwitter

Gottloszwitter


Брой мнения : 4
Registration date : 25.10.2007

Детски книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детски книги   Детски книги Icon_minitimeПон Окт 29, 2007 1:37 am

Като малък мразех книгите,защото (повечето) нямаха никакви илюстрации,а тези,които тук-таме бяха кътнали някоя картинка,далеч не бяха достатъчни да задоволят детската жажда за нещо пищно и изразително,с една същинска палитра от цветове.Предпочитах приказките на баба..Започнах да чета сериозно едва когато навърших 11.
Върнете се в началото Go down
(= Smile =)
smile^elf^^
(= Smile =)


Брой мнения : 16
Registration date : 23.10.2007

Детски книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детски книги   Детски книги Icon_minitimeСря Яну 28, 2009 5:11 pm

И аз не съм чела като много малка... А когато вече започнах да чета се влюбих в "Том Сойер". Тази книга пробуди у мен един любител на приключенията... А и ме запали по самото четене. Даже сега пак я чета за 5-ти или 6-ти път. ^^ Обожавам тази книга...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Детски книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Детски книги   Детски книги Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Детски книги
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Lunacy :: Култура ми Янко (: :: Литература-
Идете на: